Birkaç dakika içinde harika bir web sitesi oluşturun

Web siteniz için bir Plan seçin

Free Starter $33,32/yr Pro $47,36/yr Business $71,18/yr
SİTE ÖZELLİKLERİ        
Sürükle ve Bırak Yapılandırıcı
Sayfa Sayısı 1 Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Kişiselleştirilebilir altbilgi
Kendi site simgeniz
HD video & ses oynatıcıları
Şifre korumalı sayfalar
Site araması
SSL güvenlik
Üyelik 100'e kadar Limitsiz
E-TİCARET        
Ürünlerin numarası 5'e kadar 10'a kadar 23'e kadar Limitsiz
Weebly İşlem ücreti 3% 3% 3% 0%
Dijital Ürünler
Envanter yönetimi
Nakliye ve Vergi Hesaplayıcısı
Kupon Kodları

40 milyondan fazla web sitesi Weebly tarafından desteklenmektedir

  • “İhtiyacım olduğunda ve kimsenin yardımı olmadan bilgi,fotoğraf yüklemek istedim.Web sitemi oluşturmak için Weebly'yi tercih ettim çünkü kullanımı oldukça kolay ve eğlenceliydi.” Michelle, Founder, XO Bruno.

  • “ Web Tasarımı bilgim yok, Weebly'yi kullanımı kolaylaştıran özellikleri için seçtim.Bir kaç tuşa basarak yeni bir ürün veya servis eklemek ve bunu satışa açmak mümkün.” Alexandre, Founder, WALL-IN (France) | www.wall-in.com

  • Konu teknoloji olduğunda hep en önde olmak isteriz. Weebly'nin platformunu seçtik çünkü website oluşturmak çok kolaydı ve bir çok farklı temaya erişim sahibi olmakla beraber, siteyi değiştirmek de bir o kadar kolay. Sitemizi herkesin bilgisayarlarından, akıllı telefonlarından ziyaret etmesini ve herkesin benim görebildiğim şeyleri görmesini istedim. En güzel yanı ise her an her şeyi kolayca değiştirebilmek. things anytime. Raquel, Founder, http://www.raquelorozco.mx/

FAQs

Q. Weebly'yi kullanmam için kod bilmeme gerek var mı?
Hayır,gerekmiyor.Weebly kullanımı için kolay bir sürükle ve bırak yöntemi sunar. Beğendiğiniz öğeleri ekleyin, online mağazanızı yönetin ve blog yayınlarınızı Weebly editörünü kullanarak güncelleyin.
Q. Para iade garantisi var mı?
Weebly planlarının 32 para iadesi süresi yok. Bunun yerine, ücretsiz planı deneyebilir ve daha sonra ücretli bir plana geçebilirsiniz.
Q. Websitem Responsive uyumlu olacak mı?
Kesinlikle! Weebly'nin tüm temaları ve öğeleri tamamen mobil uyumludur.Böylece müşterileriniz web sitenize kolaylıkla göz atabilir.
Q. Web sitemi oluşturmak için Hosting almam gerekiyor mu?
Hayır!Tüm planların içinde hosting dahildir.Web sitenizi çalıştırmak için gerekli tüm arka uç altyapısını Weebly içinde barındırır.
Q. Weebly hangi Ödeme Seçenekleri sunuyor?
Weebly ücretsiz,basit,profesyonel Stripe ödeme şeklini sunar.Stripe, Square ve Authorize.net ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
Q. Satışını planladığım ürün sayısını artırabilir miyim?
Web sitenizde satışını planladığınız ürünlerin sayısını artırmak istiyorsanız planınızı geliştirmeniz gerekiyor.
Q. Do I get email accounts with Weebly?
No you do not get an email solution with Weebly. However, you can purchase a stand alone email solution for your business and use it with the same domain.